NEO Gamma
Podejrzewam, że jeszcze minie ładnych kilka lat i może wtedy zobaczymy roboty w naszych domach. W bardzo bogatych domach… Pomijając kwestię kosztów. Widzę…
Podejrzewam, że jeszcze minie ładnych kilka lat i może wtedy zobaczymy roboty w naszych domach. W bardzo bogatych domach…
Pomijając kwestię kosztów. Widzę ich jako świetnych pomocników osób starszych, którzy nie mają w życiu lekko.