NEO Gamma
Podejrzewam, że jeszcze minie ładnych kilka lat i może wtedy zobaczymy roboty w naszych domach. W bardzo bogatych domach… Pomijając kwestię kosztów. Widzę…
Czytaj dalejBlog • Tag
1 artykuł z tym tagiem
Podejrzewam, że jeszcze minie ładnych kilka lat i może wtedy zobaczymy roboty w naszych domach. W bardzo bogatych domach… Pomijając kwestię kosztów. Widzę…
Czytaj dalej